Novinky

17. 3. 2015
Nissan posiluje dealerskou síť v České republice - nové dealerství Nissan v Praze!

Japonská automobilka Nissan pokračuje v rozšiřování a posilování své dealerské sítě v České republice.

Novým dealerem, kterého Nissan přivítal ve své síti, je společnost BSAuto. Nové dealerství Nissan BSAuto v Praze v komerční zóně Průhonice je v provozu od 1. prosince 2014 a jedná se o druhé dealerství v České republice v nové korporátní podobě označované jako Nissan Retail Concept. Na celkové podlahové ploše 1 536 m2 nabízí zákazníkům nové servisní středisko s nejmodernějším vybavením, parkovací plochy, kompletní modelovou řadu vozů Nissan a také mnoho doplňkových služeb, jako prodej originálních náhradních dílů a příslušenství, zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy, výběr nejvýhodnějšího financování a sjednání povinného i havarijního pojištění, výkup staršího vozu na protiúčet atd. Od března 2015 navíc BSAuto v Praze rozšíří síť certifikovaných prodejců a servisů pro elektromobily Nissan.

Společnost BSAuto byla založena v roce 1996 v Brně. Již od začátku své činnosti byla společnost BSAuto autorizovaným dealerem Opel. Později BSAuto obdržela autorizaci pro prodej a servis vozů Chevrolet, Saab a Nissan. V současné době má společnost BSAuto tři pobočky, jednu v Brně na Veslařské ulici, druhou v Praze 5 Motole na ulici Plzeňské a třetí v Průhonicích na ulici Uhřiněveská.

Do konce března 2015 otevře Nissan v České republice ještě dvě dealerství - v Brně ho bude provozovat také společnost BSAuto a …

„Rozvoj dealerské sítě v ČR je pro naši značku jednou z hlavních priorit, a proto vítáme příchod nových partnerů. V rozšiřování dealerské sítě budeme pokračovat i v tomto roce." zmínil Country Manager Nissan Sales CEE, Zdeněk Fořt.