NOVÝ JUKE

  • TECHNOLOGIE PROPILOT
  • NEJMODERNĚJŠÍ BEZPEČNOSTNÍ A JÍZDNÍ SYSTÉMYTOHLE COUPÉ JE ZKRÁTKA SKVĚLÝ KOUSEK

Ostré linie, dramaticky tvarovaná světla, zajímavý design, 19palcová litá kola a typická střecha. Zaujme na první pohled. Elegantní aerodynamika přináší ekonomickou úspornost i příjemně tichou jízdu. Pokud chcete vybčit z davu, nejmodernějšímu designu vozů Nissan Juke se nic nevyrovná.

VÁŠ OSOBNÍ PROSTOR

Nový Nissan Juke má revolučně stavěný interiér. Od designu ve stylu „plachtících křídel“ po přístrojovou desku, v novém Nissanu Juke budete středem dění. Nejmodernější technika na dosah ruky. Opěrka hlavy jako osobní audio studio. Sportovní sedačky vás dokonale drží na místě. A přesto je tu spoustu prostoru a máte skvělý výhled.


BUDOUCNOST JE TADY

TECHNOLOGIE PROPILOT***

Nová generace řízení je tady. Zajistí, že máte neustále všechno pod kontrolou, a zvyšuje bezpečí a vy se můžete soustředit pouze na jízdu samotnou. Služba ProPILOT Assist*** pomáhá vůz Nissan Juke udržet v odpovídající vzdálenosti od vozidla před vámi. Když je potřeba, umí i zastavit a zase se rozjet, jakmile to dopravní situace umožní. Na otevřené silnici pomáhá ProPILOT Assist*** udržet vůz uprostřed pruhu, a to dokonce i v jemných zatáčkách.


INTELIGENTNÍ MOBILITA NISSAN

NEJMODERNĚJŠÍ BEZPEČNOSTNÍ A JÍZDNÍ SYSTÉMY

Každý z nás je jenom člověk. Nikomu neuškodí nechat si trochu pomoct. Od čtení dopravních značek po upozornění na vozidla v mrtvém úhlu nebo chodce či cyklisty, nový Nissan Juke dává pozor s vámi.


INTELIGENTNÍ PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ SYSTÉM

PARKUJTE JAKO PROFESIONÁLOVÉ

Přestaňte se bát parkování. Inteligentní panoramatický kamerový systém vám nabízí dokonalý přehled o všech částech vozu. Navíc se můžete zaměřit na jednu ze stran podle vlastního výběru, takže parkujete s dokonalou jistotou.


INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ

ZRYCHLETE SI TEP

Usaďte se do sportovních sedadel, uchopte volant ve tvaru písmene D a připravte se na pořádný adrenalin. Motor s turbodmychadlem bleskově reaguje na povely a distribuuje výkon přes automatickou dvouspojkovou převodovku. Precizní a agilní řízení doplňuje sportovně laděný podvozek. Přidejte další dynamické technologie a máte vůz, ve kterém se budete cítit bezpečně i bavit.