370Z NISMO

  • HISTORIE PLNÁ VÍTĚZSTVÍ
  • KOVANÁ HLINÍKOVÁ KOLA
  • NEJVĚTŠÍ BRZDY V CELÉ HISTORII 370Z
  • ZÁVODNĚ LADĚNÉ ZAVĚŠENÍ
  • TLUMIČE VIBRACÍ A ZESÍLENÍ PODVOZKU
  • VÝFUK SE DVĚMA KONCOVKAMI
  • INTERIÉR ČALOUNĚNÝ ALCANTROU A DOPLŇKY V ČERVENÉ BARVĚ NISMO

Cena od 1 245 000 Kč


BROŽURA 370Z ›Nismo - HISTORIE PLNÁ VÍTĚZSTVÍ

Poprvé v historii zamávala šachovnicová vlajka nad vozem 747cc Datsun v roce 1936. A společnost Nissan, která značku Datsun vlastní, od té doby nepřestala závodit – ani vyhrávat. Od Japonska po Le Mans ve Francii, od Dakaru po Daytonu na Floridě.

Od roku 1984 je NISMO oficiální závodní sekcí společnosti Nissan. Před 30 lety jej založila skupina konstruktérů Nissan a již od těch dob je NISMO synonymem nadšení, odbornosti a nejvyššího výkonu – o desetiletích dominance na závodních okruzích ani nemluvě.

EMOCE BEZ HRANIC

S volně dýchajícím vysokootáčkovým šestiválcovým motorem o výkonu 344k , širšími zadními koly a závodním nastavením zavěšení náprav je Nissan 370Z NISMO nejostřejší "Z", jaké jsme kdy nabízeli.

AERODYNAMIKA

Karoserie nejnovějšího modelu 370Z NISMO generuje vysoký přítlak při zachování skvělých aerodynamických vlastností. Najdete zde také nový přední spoiler, rozšíření prahů, zadní difuzor nebo velký zadní spoiler. Ano, vypadá skvěle... ale ne jenom vypadá - 370Z NISMO to myslí naprosto vážně

BRZDNÁ SÍLA

Vůz Nissan 370Z má největší brzdy v celé historii 370Z – ale 370Z NISMO je ještě lepší. Podobně jako vozy GT-R se může pochlubit brzdovými hadičkami s vysokou tuhostí a výkonnou brzdovou kapalinou, které přináší lepší ovládání pedálu i v nejextrémnějších podmínkách.

KOVANÁ HLINÍKOVÁ KOLA

Kovaná 19" kola z hliníkové slitiny s charakteristickým dvojitým zabarvením NISMO jsou vybaveny nízkoprofilovými pneumatikami Bridgestone Potenza S001. Ráfky jsou vzadu o 2,5 cm širší pro lepší přilnavost.

PODVOZEK PŘIPRAVENÝ ZÁVODIT

Závodně laděné zavěšení připravené podmanit si jakoukoliv trať uspokojí i ty nejnáročnější řidiče – najdete zde pevnější odpružení, nové tlumiče a vepředu i zesílenou torzní příčku.

TLUMIČE VIBRACÍ A ZESÍLENÍ PODVOZKU

Speciální tlumiče vepředu na rámu a vzadu pod zavazadlovým prostorem pomáhají mírnit vibrace a přináší přesnější řízení. Nissan 370Z NISMO se může pochlubit také předními torzními vzpěrami, které dále zlepšují tuhost a ovladatelnost.

VÝFUK SE DVĚMA KONCOVKAMI

Dvě koncovky snižují tlak výfukové soustavy až o 30 %. Výsledek: briskní odezva motoru, lačnost po otáčkách a tlumič výfuku, který je přímo definicí výkonu.

ADRENALIN ČALOUNĚNÝ ALCANTAROU

Soutěžního ducha navozuje také interiér čalouněný Alcantarou a doplňky v červené barvě NISMO. Pokud řídíte opravdu rádi, nenajdete lepší místo. Od volantu potaženého kůží a Alcantarou s vyznačenou středovou polohou, po elegantní červené prošívání NISMO. Interiér se sportovním duchem je navržen pro jedinečný požitek z jízdy.

SEDADLA RECARO – PODRŽÍ VÁS

Sedadla Recaro vás udrží na místě i v těch nejostřejších zatáčkách. Čalounění kůží s vloženými segmenty z Alcantary v barvě červená NISMO, integrované opěrky hlavy, tuhé výplně a vyšívané logo NISMO zajistí, že vám sedadla budou připadat jako vyrobená na míru.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Motorizace 3.7 l V6
benzín
Převodovka 6MT Sedmirychlostní
automatická převodovka
s možností
manuálního řazení
Zdvihový objem
[cm3]
3 696
Max. výkon
[KW (k)/min-1]
253 (344) / 7400
Max. toč. moment
[Nm/min-1]
371 / 5200
Spotřeba paliva a jízdní vlastnosti
Spotřeba paliva (kombinovaná)
[l/100 km]
15.4 7.8
Emise CO2 [g/km] 248
Max. rychlost [km/h] 250
Zrychlení 0 - 100 km/h [s] 5.2
Hmotnosti a rozměry
Celková hmotnost [kg] 1 800
Celková délka [mm] 4 430
Celková šířka [mm] 1 870
Objem zavazadlového prostoru (VDA) [l] 235
Objem palivové nádrže [l] 72

SKLADOVÉ VOZY NISSAN 370Z

Vůz není skladem

PŘEDVÁDĚCÍ VOZY NISSAN 370Z

Vůz není v nabídce