Novinky

13. 4. 2015
Nissan Qashqai jako dárek

MOBITEX 22.-25.4. 2015 - Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Legendární reprosoustavy se vrací
Novinka

Legendární reprosoustavy B&W Nautilus. Tento etalon kvality zvuku a designu za 2 miliony Kč bude připojen k osmi nekompromisním zesilovačům Classe a řídícímu systému pro inteligentní domy Crestron.

Přijďte si poslechnout hudbu ve vysokém rozlišení, ze síťového úložiště, vybíranou na tabletu, kterým můžete současně řídit technologie domu, ale i z klasického gramofonu slavícímu velký návrat. Celková cena sestavy pro nejnáročnější zákazníky je cca 5 milionů Kč.

Akce na letošní Mobitex: Kupte si vystavenou sestavu, jako milý dárek od nás dostanete osobní automobil Nissan Qashqai, který je podle Euro NCAP nejbezpečnějším malým rodinným vozem roku 2014. Dodavatelem tohoto dárku je BSAUTO.

Na co dalšího se můžete ještě těšit na našem stánku?

Na krásné dřevěné podlahy od firmy Bestparkett. K vidění bude hned několik druhů - například terasa z Ipe, které je jednou z nejtvrdších a nejodolnějších dřevin na světě, nebo podlaha z luxusního Tigerwood a amerického ořechu.

Zastavte se u nás v pátek od 14.00 hodin a využijte poradenství v oblasti Feng Shui a Zdravého bydlení. Chybět nebudou ani stále více aktuální otázky elektrosmogu a vlivu moderních technologiích. Poradenství poskytuje Ing. A. Gheorghe, www.fengshui-brno.cz. Přijďte se poradit se svými projekty, plány i stávajícím bydlením!