Novinky

18. 6. 2018 - Praha
Právě v prodeji: Crossover Nissan Juke modelového roku 2018

Průkopnický kompaktní crossover Nissan Juke se právě začal prodávat ve verzích s novými prvky a s vylepšeným designem.

  • Vylepšený crossover Nissan Juke: k dostání právě teď za standardní cenu od 400 600 Kč.
  • Mezi vylepšení exteriéru patří přepracovaná mřížka chladiče, světlomety, mlhová světla a nová kola.
  • Exteriér září v nových barvách – v modré Vivid a v bronzové Chestnut.
  • Model Juke nyní k dispozici s oceňovaným audiosystémem BOSE Personal.
  • Nové personalizační balíčky v oranžové Energy a modré Power nabízejí zákazníkům větší možnost volby.

Nissan Juke modelového roku 2018 se veřejnosti poprvé představil na letošním ženevském autosalonu a mezi hlavní novinky patří vylepšený design exteriéru i interiéru. Je vybaven i novými technologiemi, mezi které patří oceňovaný audiosystém BOSE Personal.

Vylepšení dodávají přední části modelu Juke nový moderní vzhled. Zahrnují výraznou novou mřížku chladiče V-motion s tmavým chromováním, tmavou masku světlometů a tmavé ukazatele směru na zrcátkách dveří. Od úrovně výbavy Acenta jsou nyní standardem mlhová světla LED.

Do řady Juke byly od úrovně výbavy Acenta přidány tři nové designy 16- a 18palcových hliníkových kol. Zákazníci, kteří chtějí svůj vůz designově oživit, si mohou kola u úrovně výbavy Tekna doladit pomocí barevných segmentů.

Personalizační program zahrnuje barevné části karoserie včetně lišt předních a zadních nárazníků, bočních prahů dveří a krytů zrcátek. Jedná se o příplatkový volitelný prvek u úrovní výbavy N-Connecta a Tekna.

Zákazníci si dále mohou vybrat ze dvou výrazných nových barev karoserie – modré Vivid a bronzové Chestnut.

Hudební fanoušci u Nissanu Juke ocení audiosystém BOSE Personal. Tento oceňovaný automobilový audiosystém díky digitální úpravě zvuku a šesti vysoce výkonným reproduktorům BOSE zajišťuje 360° prostorový zvuk.

Šestice reproduktorů zahrnuje i dva průkopnické reproduktory BOSE UltraNearfield™ zabudované do opěrky hlavy řidiče. Tento systém využívá pouze společnost Nissan.

Vylepšení interiéru zahrnuje dvě nové barvy personalizace – oranžovou Energy a modrou Power. Tyto barvy dále podtrhují design středové konzoly, výdechů ventilace, prvků dveří a čalounění sedadel. K dispozici stále zůstává i personalizace lesklou černou barvou. Sada personalizace interiéru je standardem u úrovní výbavy N-Connecta a Tekna.

Volant je také potažen kvalitnější kůží a sdružený přístrojový panel je nyní jasnější díky novému informačnímu displeji zobrazujícímu bílý text na černém pozadí.

Ken Ramirez, první viceprezident pro prodej a marketing společnosti Nissan Europe, uvedl: „Nissan Juke je průkopnickým vozem v oblasti crossoverů v segmentu B a dnes je jedním z našich nejzavedenějších a nejoblíbenějších modelů. Tyto nové prvky poskytují zákazníkům větší možnost volby a vylepšují výrazný design, kterým je Juke proslulý.“

Nissan Juke je původním crossoverem segmentu B a je dostupný ve čtyřech úrovních výbavy – Visia Plus, Acenta, N-Connecta a Tekna.

Každý Nissan Juke je standardně vybaven klimatizací, elektrickým ovládáním zrcátek dveří a předních a zadních oken, CD audiosystémem s konektorem AUX a světly LED pro denní svícení.

Úroveň výbavy Acenta přidává systém Nissan Dynamic Control, přední mlhová světla, tempomat s omezovačem rychlosti, automatickou klimatizaci, kouřová skla, konektor USB a možnost připojení Bluetooth.

Od úrovně N-Connecta je Juke vybaven multimediálním systémem NissanConnect, zadní parkovací kamerou, inteligentním klíčem Nissan se startováním tlačítkem, elektrickým sklápěním zrcátek dveří, částečně koženými sedadly a automatickými světlomety.

Nejvyšší úroveň výbavy Tekna přidává systém upozornění na opuštění jízdního pruhu, systém sledování mrtvého úhlu, inteligentní panoramatický kamerový systém, plně kožená vyhřívaná přední sedadla a audiosystém BOSE Personal.

Mnoho ze standardních prvků úrovní N-Connecta a Tekna je u nižších úrovní k dispozici jako volitelná výbava.

Ceník Nissanu Juke modelového roku 2018 lze nalézt na: https://www.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/cz/brochures/Pricelists/JUKE_MY18_CZ.pdf

Zákazníci mohou také dále vybírat z vozů modelového roku 2017 s akčními slevami až 89 700 Kč.