Nissan Juke

Volná místa

Už více než 20 let úspěšně budujeme, expandujeme a rosteme v Praze a Brně.
Umíme ocenit vaše nasazení, schopnosti i zkušenosti a na oplátku nabízíme možnost realizovat se v našem týmu. Pojďte se spolu s námi posunout o další krok dopředu.
Tak přijde k nám.

HLEDÁME

Obchodníky / Prodejce značky Nissan Praha - Průhonice

Obchodníky / Prodejce značky Nissan Brno

Obchodník / Prodejce značky NISSAN

V našich showroomech máme sehrané týmy prodejních specialistů, kteří se snaží, aby zákazníci odcházeli vždy spokojeni. Ačkoli pracuješ v týmu, jsi vždy individuálně ohodnocený za své úspěchy.

Náplň práce:

  • Tvorba individuální nabídky modelů dle požadavků zákazníka
  • Návrh způsobu financování
  • Uzavírání kupních smluv s klienty
  • Předváděcí jízdy
  • Udržování kontaktů se stávajícími klienty
  • Konzultace a odborné poradenství pro klienta

Osobní předpoklady a zručnosti

  • Příjemné vystupování
  • Komunikační dovednosti
  • Argumentační a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost
  • Obchodní myšlení
  • Důslednost, zodpovědnost, pečlivost a zájem o obor auto motive

Benefity

  • Práci na plný úvazek
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody (dotované stravování, zaměstnanecké slevy, notebook, mobilní telefon atd.)
  • Možnost získání cenných zkušeností a praxe
  • Zázemí dynamické společnosti a jedničky na trhu
  • Kolegy, se kterými se budeš chtít potkat i po práci
  • S otevřenou náručí přijímáme nové nápady a inovace

Servisní technik / Servisní konzultant vozidel NISSAN

V našich showroomech máme sehrané týmy servisních specialistů, kteří se snaží, aby zákazníci odcházeli vždy spokojeni. Ačkoli pracuješ v týmu, jsi vždy individuálně ohodnocený za své úspěchy.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

  • Příjem vozidel do servisu
  • Vytváření cenových kalkulací
  • Komunikace se zákazníkem a zjištění jeho potřeb
  • Koordinace činnosti servisních mechaniků
  • Vedení kompletní servisní agendy

Osobní předpoklady a zručnosti:

  • Technická znalost vozidel vítána
  • Prozákaznický přístup
  • Obchodní a technické myšlení
  • Organizační schopnosti
  • Důslednost, zodpovědnost, pečlivost a zájem o obor automotive
  • Praxe v oboru vítána

Benefity:

Dejte nám o sobě vědět!

Financování