NOVÝ LEAF

  • BEZEMISNÍ PROVOZ
  • DELŠÍ DOJEZD AŽ 378 KM
  • PLNOHODNOTNÝ AUTOMOBIL
  • ELEKTROMOBIL SE ZKUŠENOSTMI
  • DYNAMICKÁ AKCELERACE

Cena od 990 000 Kč

100% ELEKTROMOBIL NOVÝ NISSAN LEAF

Vydejte se kamkoli a ještě dále se vším, co potřebujete, v Novém Nissanu LEAF. Zvyšte si sebedůvěru, využijte lepších možností připojení a zažijte vzrušující jízdu v elektromobilu, se kterým se nudit nebudete.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Nový Nissan LEAF je ikonou inteligentní mobility. Připravte se na nový vztah se svým vozem. Představte si řízení pouze pomocí jednoho pedálu, při kterém zažijete nápor zrychlení a brzdění v jednom plynulém pohybu. Nebo si představte, že se o některé jízdní úkony postará vaše vozidlo a vy si budete moci užívat odpočinkovější jízdu. Pomocí funkcí, jako je e-Pedal, ProPilot, ProPilot Park, inteligentní nouzové brzdění s detekcí chodců, inteligentní systém upozornění na vybočení z jízdního pruhu a další, je to vše s novým Nissanem Leaf možné.

DYNAMICKÁ AKCELERACE

100% elektrický pohon znamená okamžité zrychlení, které vás přibije do sedadla. Další potěšení poskytuje inovativní pedál e-Pedal, který vám dá možnost zrychlovat a brzdit jediným pedálem. A když otočíte volantem, baterie umístěná nízko v podvozku vám umožní zajistí úžasnou přilnavost. A nyní s dojezdem 378 km si toto vzrušení můžete užít dále než kdy dříve.

SKLADOVÉ VOZY NISSAN LEAF

Vůz není skladem

PŘEDVÁDĚCÍ VOZY NISSAN LEAF

Vůz není v nabídce

Financování